Wydarzenia

John Csukor – wybitny kucharz i restaurator odwiedził

John Csukor – wybitny kucharz i restaurator odwiedził John Csukor - gdyby nie był kucharzem, zostałby … 

…testerem samochodów europejskich. Na szczęście jednak został kucharzem a Sokołów S.A. korzysta z jego doświadczenia i mądrości. John odwiedził oddział Sokołów S.A. w Kole ( oddział specjalizuje się w produkcji i przetwórstwie wołowiny). Powiedział, że mamy doskonałą wołowinę i widzi wielką szansę na to, żeby Polacy zaczęli delektować się znacznie częściej niż obecnie tym wspaniałym mięsem. Csukor uważa wołowinę za najbardziej szlachetne mięso, o najwyższych właściwościach odżywczych. Jest to produkt wyjątkowy o wspaniałym smaku. Ma mnóstwo możliwości podania i prezentacji. Jest rarytasem wśród mięs. Csukor wyznaje zasadę odpowiedzialnego odżywiania się i świadomości o wartościach tego, co spożywamy. W przypadku wołowiny bardzo ważne jest, żeby wiedzieć, jaka jest odpowiednia porcja odżywcza i zdrowa dla każdego człowieka.

Już we wrześniu w Lublinie, na  festiwalu Food & Drink Festiwal poznamy pomysły Johna Csukora na temat wołowiny sezonowanej. Odliczamy dni.

JOHN CSUKOR to wynalazca i propagator nowych trendów w sprzedaży produktów gastronomicznych oraz wprowadzania ich na rynek. Jedzenie traktuje jako część celebracji życia. Z pochodzenia jest pół Chilijczykiem pół Węgrem. Od najmłodszych lat interesował się gotowaniem, przebywanie w kuchni ze swoją mamą było dla niego największa przyjemnością.

Edukację kulinarną rozpoczął już w wieku 15 lat pomagając w różnych restauracjach, później w wieku 17 lat zaciągnął się do obozu militarnego Marines USA, gdzie po jakimś czasie został  szefem kuchni, tytuły naukowe zdobył na Uniwersytecie Jonhson&Wales. Do tej pory jest wykładowcą na tymże Uniwersytecie.  Kontynuuje edukacje w Culinary Institute of America oraz Hyde Park Campus.